Drzwi harmonijkowe

Drzwi wewnętrzne harmonijkowe

Ci z was, którzy wychowywali się jeszcze w czasach PRL-u zapewne pamiętają tak zwane drzwi harmonijkowe, które były wtedy bardzo popularne. Jak sama nazwa wskazuje, drzwi harmonijkowe działają na zasadzie składania i rozkładania ich właśnie jakby był swoistą harmonią, na której grają muzycy (a i wygląd często jest podobny). Po przemianach ustrojowych drzwi harmonijkowe zniknęły, wyparte przez rozwiązania z zachodu Europy. Trudno się zresztą dziwić, ludzie przesyceni kulturą PRL-u pragnęli czegoś zupełnie nowego. W dobie rosnącego zainteresowania klasyką i retro, powracają one jednak do łask co również zauważyliśmy.

Drzwi drewniane harmonijkowe

Wychodząc gustom naszych klientów na przeciw oferujemy wam naprawdę szeroki wybór drzwi harmonijkowych, które z pewnością przypadną wam do gustu. Warto zwrócić uwagę, że drzwi harmonijkowe posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że drzwi harmonijkowe są idealnym wyborem do mieszkań o małym metrażu. Poza tym są one jednym z najbardziej funkcjonalnych typów drzwi dostępnych obecnie na rynku. Możecie je zamontować zarówno w wąskich pomieszczeniach, jak i również tam gdzie zależy wam na tym aby zasłonić dużą większą przestrzeń. Wynika to bowiem z tego, że dwuskrzydłowe modele drzwi harmonijkowych, potrafią osiągać długość nawet kilku metrów.

Drzwi harmonijkowe

Kolejnym atutem, niezwykle istotnym dla wielu klientów jest to, że drzwi harmonijkowe są w porównaniu z innymi typami drzwi, bardzo tanie. Jeżeli więc zależy wam zarówno na funkcjonalności jak i niskiej cenie, to drzwi harmonijkowe są naprawdę świetnym wyborem. Dlatego też, przygotowaliśmy dla was szeroką gamę drzwi harmonijkowych. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy pewni, że nasze produkty przypadną wam do gustu. Prosimy również o kontakt i przedstawienie nam tego, co was dokładnie interesuje i jak chcielibyście, żeby drzwi w waszym mieszkaniu wyglądały. Wspólnymi siłami z pewnością uda się nam dojść do porozumienia i wstawić do waszego domu, wymarzony model drzwi. Czekamy na wasze propozycje.

Kontakt


BWL Stolarnia


ul. Wojska Polskiego 216A

97-300 Piotrków Trybunalski


☏ +48 44 646 21 74

☏ +48 532 993 781

☏ +48 532 993 780


✉ biuro@bwl-stolarnia.pl


Wyślij wiadomość