Drzwi przesuwne

Drzwi drewniane przesuwne

Nasz sklep oferuje wam bardzo szeroki wybór drzwi przesuwanych. Standardowe rozwiązania drzwiowe w domach czy mieszkaniach powoli oddają pole nowym rozwiązaniom. Drzwi przesuwane, są niezwykle popularne w krajach Europy Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Japonii. Jednym z podstawowych atutów rozwiązania jakim są drzwi przesuwane jest to, że nie zajmują one tak wiele miejsca jak standardowe, otwierane drzwi. Dlatego też są one popularne w dużych metropoliach takich jak Tokio gdzie metraż na mieszkańca jest bardzo limitowany.
W Polsce drzwi przesuwne, również zyskują coraz większą popularność głównie dlatego, że są one znacznie lepszym rozwiązaniem od standardowych drzwi. Są wygodniejsze w obsłudze, zajmują mniej miejsca i przede wszystkim ich otwieranie i zamykanie nie jest tak głośne co jest bardziej istotne niż może się wydawać (zwłaszcza, jeżeli ktoś ma dzieci i musi uważać na każdy krok).

Drzwi wejściowe drewniane

Zapewne wielu z was zastanawia, gdzie takie drzwi będą najlepszym rozwiązaniem. Otóż, drzwi przesuwne są najlepszym wyborem jako drzwi przejściowe. Możecie je zamontować na przykład w pokoju dziecka w kuchni czy w łazience. Innymi słowy między pomieszczeniami przez, które często poruszacie się w ciągu dnia.
W naszej firmie kładziemy nacisk nie tylko na to, żeby oferowane przez nas drzwi przesuwne były praktyczne, ale również na to były one oryginalne i dobrze się prezentowały. W naszej ofercie znajdziecie więc drzwi przesuwne wykonane z różnej jakości drewna oraz w różnych stylach. Jesteśmy również otwarci na wasze propozycje.
Jeżeli więc jesteście zainteresowani współpracą z nami, to zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swojej propozycji. Po zapoznaniu się z nią, przygotujemy dla was ofertę, która będzie jak najlepiej odpowiadać wszystkim waszym potrzebom. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką galeria. Znajdziecie tutaj zdjęcia wykonanych już przez nas prac i projektów. Dzięki temu przekonacie się o tym, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Kontakt


BWL Stolarnia


ul. Wojska Polskiego 216A

97-300 Piotrków Trybunalski


☏ +48 44 646 21 74

☏ +48 532 993 781

☏ +48 532 993 780


✉ biuro@bwl-stolarnia.pl


Wyślij wiadomość