O nas

Jesteśmy producentem drzwi i okien z drewna


Wiedza i doświadczenie


Nasza firma specjalizuje się w produkcji okien i drzwi wysokiej jakości. Wchodząc na rynek, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że musimy wyróżniać się na rynku, jeżeli chcemy być rozpoznawalni i zdobyć jak największą ilość klientów. Postanowiliśmy więc, że nasza firma nie będzie skupiać się na segmencie maszynowo produkowanych, typowych drzwi wejściowych.

Zamiast tego położyliśmy nacisk na oryginalny design oraz na stosowanie ciekawych, europejskich rozwiązań, które mimo że popularne w Europie, nadal jeszcze nie zdobyły swojej pozycji w Polsce.

Oferta

Oferujemy wam następujące typy okien:

• Okna casement,
• Okna sash,
• Okna euro,

oraz drzwi:

• drzwi przesuwne,
• drzwi harmonijkowe,
• drzwi wejściowe,
• drzwi balkonowe, • drzwi wewnętrzne.

Okna i drzwi drewniane wysokiej jakości

Przede wszystkim dbamy o jakość naszych produktów

Okna drewniane wysoka jakość

Musicie pamiętać, że te style (zwłaszcza w zakresie okien), zdobyły tak dużą popularność w takich krajach jak Anglia czy Holandia nie bez powodu. Ich największym atutem jest funkcjonalność. Jeżeli więc chcielibyście zastosować w swoich domach czy mieszkaniach coś nowego i innowacyjnego, to jesteśmy do waszej dyspozycji.

Naszym atutem jest nie tylko innowacyjność, ale również to, że klient jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Uważamy, że to my jesteśmy dla was, a nie my dla was. Bazując na tej prostej analogii, staramy się spełnić wszystkie wasze wymagania i przykładamy sporą wagę do dopasowania się do waszych potrzeb. Przedstawcie nam tylko czego potrzebujecie, a my zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania.

Drzwi drewniane wysoka jakość

Jeżeli macie wątpliwości, sprawdźcie opinie naszych klientów o firmie. W ten sposób przekonacie się, że dotychczasowi nasi klienci, zawsze byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

Ponadto na naszej stronie znajdziecie również zakładkę "galeria". Znajdziecie tam przykłady wykonanych już przez nas okien i drzwi oraz miejsc w których je zainstalowaliśmy. Dzięki temu na własną rękę przekonacie się na własną rękę jakiej jakości produkty wam oferujemy. Zapraszamy więc do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt


BWL Stolarnia


ul. Wojska Polskiego 216A

97-300 Piotrków Trybunalski


☏ +48 44 646 21 74

☏ +48 532 993 781

☏ +48 532 993 780


✉ biuro@bwl-stolarnia.pl


Wyślij wiadomość