Okna Casement

Okna drewniane Casement

Szanowni państwo, oto przedstawiamy wam ofertę okien typu casement. Ten typ okien nie jest jeszcze bardzo popularny w Polsce, aczkolwiek powoli zaczyna zdobywać uwagę klienteli, którą interesują innowacje.

Pod nazwą casement rozumieć należy tradycyjne, drewniane, angielskie okna otwierane na zewnątrz. Zapewniają one w ten sposób oszczędność przestrzeni użytkowej, a ich popularność widać szczególne w Anglii oraz Holandii. Jak sami zapewne zauważyliście w Polsce, większość okien jest otwieranych do środka co wbrew pozorom jest bardzo problematyczne, zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr powierzchni jest niezwykle ważny. Dlatego tez okna casement to świetny wybór do mieszkania w bloku, ale nie tylko tam.

Okna Casement drewniane

Dlatego też Anglicy i Holendrzy pokochali ten typ okien, gdyż spełnia on ich wszystkie potrzeby. Jednak w Polsce powoli można zauważyć, rosnące zainteresowanie klienteli, szukających nowych rozwiązań w zakresie wykonania okien w domach czy mieszkaniach. Jak wskazują jednak niektórzy z potencjalnych zainteresowanych, boją się oni, że przy mocniejszym wietrze takie otwierane na zewnątrz okno może zostać wyrwane. Pragniemy jednak w tym momencie uspokoić wasze obawy. Wykorzystywana obecnie technologia wykonania okien casement sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe na panujące warunki atmosferyczne. Aby doszło do ich uszkodzenia, musiałyby być otwarte w momencie nadejścia huraganu.

Okna typu casement to świetny wybór przede wszystkim dla tych z was, którzy są znudzeni już plastikowymi, standardowymi wykończeniami, a jednocześnie interesuje was tradycyjna architektura. Jeżeli ten krótki opis was zainteresował to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy wykonanie okien typu casement na najwyższym, europejskim poziomie. Nie musicie jednak wierzyć nam na słowo. Sprawdźcie podstronę "galeria". Znajdziecie tam zdjęcia większości wykonanych przez nas dotychczas projektów. Dzięki temu przekonacie się, jak wiele pracy i pasji wkładamy w dostarczeniu naszym klientom, okien najwyższej jakości.

Kontakt


BWL Stolarnia


ul. Wojska Polskiego 216A

97-300 Piotrków Trybunalski


☏ +48 44 646 21 74

☏ +48 532 993 781

☏ +48 532 993 780


✉ biuro@bwl-stolarnia.pl


Wyślij wiadomość