Okna Sash

Okna Sash Windows

Szanowni państwo, okna Sash są jednym z najbardziej interesujących typów okien jakie mamy dla was w naszej ofercie. Okna angielskie typu Sash, dla wielu z was zapewne są czymś co do tej pory widzieliście tylko na filmach. Nie mniej jednak, warto im się bliżej przyjrzeć.

Najpierw jednak należy odpowiedzieć na pytanie, czym tak właściwie są okna typu Sash Windows? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta, jest to typ okien w systemie przesuwania góra-dół. W praktyce oznacza to, że chcąc otworzyć okno nie musicie ściągać z parapetu, pieczołowicie ustawionych tam kwiatków czy innych ozdób. Wystarczy bowiem że przesuniecie okno i już jest otwarte. Jest to więc bardzo praktyczne rozwiązanie.

Okna drewniane angielskie

Ponadto, zastosowanie w tego typu oknach szkła zespolonego jedno lub dwukomorowego sprawia, że okna te charakteryzuje przede wszystkim niespotykana wręcz termika i akustyka. W naszej ofercie znajdą państwa okna typu sash wykonane między innymi z drewna sosnowego, dębowego bądź egzotycznego.

Połączenie tego typu drewna z wysoką jakością wykonania sprawia, że okna typu sash window poza wspomnianą już termikę i akustykę, ale również wysoką wytrzymałość. Dzięki temu macie pewność, że oferowane przez nas okna sash będą wam służyć przez wiele lat.

Okna Sash Windows

W naszej ofercie okien typu sash znajdziecie również różne opcje w zakresie doboru szkła. Oferujemy wam zarówno szkło antywłamaniowe, szkło hartowne, szkło zdobione, szkło przeciwsłoneczne, dźwiękochłonne etc. Innymi słowy, każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli więc jesteście państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich wymagań. Jesteśmy pewni, że uda nam się przedstawić wam ofertę, która spełni wszystkie wasze oczekiwania.

Jeżeli jednak wciąż macie wątpliwości, to zapraszamy do zapoznania się z podstroną "galeria". Znajdziecie tam zdjęcia większości wykonanych już projektów. Po zapoznaniu się z nimi z pewnością przekonacie się, że oferujemy was wysoką jakość oferowanych usług, a nasze okna typu sash są jednymi z najlepszych dostępnych obecnie na rynku.

Kontakt


BWL Stolarnia


ul. Wojska Polskiego 216A

97-300 Piotrków Trybunalski


☏ +48 44 646 21 74

☏ +48 532 993 781

☏ +48 532 993 780


✉ biuro@bwl-stolarnia.pl


Wyślij wiadomość